Producenci
Sprawdź całą ofertę danego producenta

Kochamy wszystkie zwierzęta! Wiemy też, jak zróżnicowane bywają ich potrzeby. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby w naszym sklepie znalazły się produkty dla różnych grup zwierząt. W tej kategorii znajdziesz pokarm dla papugi i innych ptaków, które coraz chętniej gościmy w swoich domach. Warto pamiętać, że mają one szczególne potrzeby żywieniowe i dlatego polecamy zainwestować w gotowe karmy dla ptaków egzotycznych i innych, którymi się opiekujemy. Odpowiednie żywienie to sposób na wsparcie prawidłowego rozwoju zwierząt.

Karmy dla ptaków

Vitapol | Dla ptaków |  Słonecznik dla papug 300g Vitapol | Dla ptaków | Słonecznik dla papug 300g
Producent: Vitapol
Cena:

6,15 zł

Cena netto: 5,69 zł

szt.
zobacz więcej
Vitapol | Dla ptaków | Smakersy wapienne 2 szt. Vitapol | Dla ptaków | Smakersy wapienne 2 szt.
Producent: Vitapol
Cena:

5,79 zł

Cena netto: 4,71 zł

szt.
zobacz więcej

Pokarm dla ptaków w sklepie online Dbamy o Pupila

Co dokładnie proponujemy? Doskonale wiemy, że różne potrzeby żywieniowe będzie mieć egzotyczna papuga, a inne na przykład kanarek. Dlatego zadbaliśmy o różnorodność karm dostępnych w naszym sklepie. Przy każdym produkcie zamieściliśmy dokładne informacje na temat składu, przeznaczenia oraz zaleceń dotyczących karmienia – mamy nadzieję, że ułatwi to dokonanie wyboru właściwego pokarmu. Gdyby jednak pojawiły się wątpliwości, służymy fachowym doradztwem.

Karmy dla ptaków od sprawdzonych marek

Współpracujemy jedynie z tymi producentami karm, którzy znają i rozumieją zróżnicowane potrzeby żywieniowe papug i innych ptaków zarówno rodzimych, jak i egzotycznych. Dlatego w ofercie mamy artykuły Mixerama, Vitapol czy też Zolux. To firmy, które dostarczają wysokiej jakości pokarm dla ptaków.

Dostępne u nas karmy dla papug i pozostałych ptaszków domowych lub egzotycznych stanowią podstawę zbilansowanej diety. Ich receptury opierają się na wartościowych, naturalnych składnikach, takich jak kłosy prosa senegalskiego, nasiona oleiste, warzywa, nasiona mączne, owoce, orzechy i nie tylko. Więcej informacji na ten temat znajduje się w opisie każdego pokarmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl